MasterFlow ürün sistemleri nasıl çalışır?

MasterFlow, endüstrinin özellikle yüksek mukavemetli yapısal stabilizasyonunu sağlamak için formüle edilen grout çözümlerini geniş bir yelpazede sunar. MasterFlow ürünleri en zorlu ortamlarda bile üstün mukavemet ve hassas kurulum sağlar.

MasterFlow sistemini özgün bir grout yapan nedir?

MasterFlow groutları, kolay uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Konusunda uzman olan BASF'ninMaster Builders Solutions mühendisleri ve teknik ekibiyle birlikte makina ve ekipmanların kurulumu için doğru grout malzemelerini tanımlanır.

MasterFlow en zorlu şartlarda bile dayanıklılık ve düzgün kurulum sağlar.

Rötresiz , yüksek yorulma direnci ve dinamik yük dayanımı ile MasterFlow çimento ve epoksi esaslı ürünleri son derece etkilidir. MasterFlow serisi groutlarımız makina ve ekipmanların taban plakalarının sabitlenmesinde kullanılır; çekme, kesme, basınç ve dinamik yüklerin üstesinden gelir.

Makina ve Ekipmanların Kurulumunda Kullanılan Groutlar

Yüksek hassasiyette, büzülmeyen çimento ya da epoksi esaslı groutlar, her türlü endüstriyel türbinlerin, makina ve ekipmanların sabitlenmesi için tasarlanmıştır.

Rüzgar Türbin Groutları

Denizde veya karada yapılan rüzgar türbinlerinin kurulumunda, uzun süre dayanıklılık sağlar; yorulmaya karşı yüksek direnç gösteren groutlar büzülme yapmaz,  hızlı ve düşük maliyetli bir kurulum sağlar.

MasterFlow - Grout uygulamaları için çözümler