Neden MasterTop'u seçmelisiniz?

MasterTop ürün ailesi, BASF'nin Master Builders Solutions markası altında, çeşitli sektörlerde dekoratif veya endüstriyel amaçlı kullanım için uygun yüzey sertleştirici, çimento, epoksi ve poliüretan esaslı zemin kaplama sistemlerinden oluşmaktadır.

MasterTop'u benzersiz bir çözüm yapan nedir?

MasterTop üstün poliüretan zemin kaplama sistemleri, tasarım esnekliğinde, çatlama ve çizilme dayanımında üstün bir konumdadır ve son derece dayanıklıdır. Kamu, ticari ve mağaza tipi binaların yanı sıra, sağlık ve eğitim tesislerinde kullanıma uygun poliüretan zemin kaplamaları tamamen eksiz ve derzsizdir ve üzerinde yürümesi konforlu, çekici, hijyenik, kolay temizlenebilen ve dayanıklı zeminler yaratırlar.

MasterTop epoksi zemin kaplama sistemleri sıklıkla fabrika ve depoların zeminlerinde yüksek mekanik dayanımı ve kimyasal, yağ ve yakıt gibi korozif sıvılara karşı dayanımı sayesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Aynı zamanda fabrika ve depolama tesislerinde ekonomik yüksek aşınma mukavemetli yüzeylerin gerektiği ortamlarda kullanılan MasterTop yüzey sertleştirici ve çimento esaslı kaplamalar da portföyün bir parçasıdır. Bu çimento esaslı dayanıklı kaplamalar kum, özel çimento ve sert agregalardan oluşup yüksek mekanik direnç sağlar.

Zemin kaplama ihtiyaçlarınız için güvenilir bir ortak

BASF'nin teknik destek hizmetleri, en iyi kalitede, en dayanıklı, sürdürülebilir ve uygun maliyetli zemin kaplama çözümlerini sunmak için ürünün yaşam döngüsünün tümünü dikkate alır. MasterTop zemin kaplama sistemleri, uygulama ve çabuk geri dönüşün önemli olduğu durumlarda müşterinin, uygulamanın ve sektörün tüm özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

MasterTop - Endüstriyel ve dekoratif zemin kaplama çözümleri

 

Neden Ucrete'i seçmeliyiz?

Ucrete, uzun vadeli, dayanıklı zemin kaplama çözümleri sağlayan, zeminlerde agresif kimyasallara, aşırı mekanik ve termal şoklara karşı olağanüstü direnç veren, benzersiz poliüretan reçine teknolojisini kullanmaktadır.

Ucrete'i benzersiz bir çözüm yapan nedir?

Ucrete hijyenik zemin kaplamaları, yiyecek, içecek, kimya ve ilaç endüstrisi uygulamaları için ideal bir zemin yüzey bitişi sağlar. Güvenli ve cazip bir çalışma ortamı yaratarak, düzgün bir zemin kaplama sistemi sunar. Yoğun ve geçirimsiz Ucrete yüzeyleri 130°C'ye kadar tüm özelliklerini korur ve uzun vadede yüksek dayanımlı zeminlerin gerekli olduğu durumlarda en sıkı hijyen ve temizlik gereksinimlerini karşılar. Çalışan güvenliği için kaymayı önleyen yüzey pürüz profilleri mevcuttur.

Zemin kaplama ihtiyaçlarınız için güvenilir iş ortağı

BASF'nin teknik destek hizmetleri, en iyi kalitede, en dayanıklı, sürdürülebilir ve uygun maliyetli zemin kaplama çözümünü sunmak için ürünün yaşam döngüsünün tümünü dikkate alır. Ucrete Zemin kaplama sistemleri, uygulama ve çabuk geri dönüşün önemli olduğu durumlarda müşterinin, uygulamanın ve sektörün tüm özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Ucrete - Yüksek performanslı zemin çözümleri