MasterAir nasıl çalışır?

MasterAir hava sürükleyici katkıları sa-yesinde beton içerisinde stabil hava boşlukları elde edilerek betonun kalıcılığı iyileştirilir.

MasterAir neden benzersiz bir çözümdür?

MasterAir katkılarının kullanılması sonucunda donma çözülme çevrimlerinin bozulma etkilerinie karşı betonun direnç geliştirmesi sağlanır.Bu katkılar ayrıca betoun kıvam ve işlenebilirliğini geliştirerek yerleştirmeyi kolaylaştırır.Doğru beton katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir Her tür betonda hava sürükleyen beton katkı teknolojisi çözümleri

MasterAir - Her tür betonda hava sürükleyen beton katkı teknolojisi çözümleri

 

MasterCast nasıl çalışır?

MasterCast ürün ailesi özellikle yüksek kalitede beton üretmek için formüle edilen ve betonu geliştiren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

MasterCast'i özgün bir çözüm yapan nedir?

MasterCast marka çözümleri imalat beton ürünlerinin kalitesini arttırarak otomasyon işlemlerinin daha etkin olmasını sağlar, böylece beton imalatçılarının zaman ve nakit tasarrufunda yardımcı olur.

MasterCast ürün yelpazesi aşağıdaki ürünlerden oluşmaktadır:

 • Performans arttırıcı katkı maddeleri,
 • Su geçirimsizlik katkı maddeleri
 • Efloresans kontrol edici katkı maddeleri.
 • Hidrofobik gözenek tıkayıcı katkı maddeleri
 • Reoloji kontrol edici katkı maddeleri.

Doğru katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterCast - Sıfır slump beton üretim teknolojisi çözümleri

MasterFiber nasıl çalışır?

Yüksek performanslı MasterFiber ürünleri beton ve şaplarda ortaya  çıkan çatlakları kontrol etmek için geliştirilmiştir.

MasterFiber'i eşsiz bir çözüm yapan nedir?

Bu yüksek performanslı fiberler beton matrisine üstün yapışma özelliği katarlar. Sonuç olarak da çatlak kontrolü ve uzun ömürlü beton elde edilmiş olur.

Doğru katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterFiber - Lif donatılı beton için kapsamlı çözümler

MasterFinish nasıl çalışır?

MasterFinish ürün ailesi olağanüstü bir yüzey elde etmek için beton katkı maddeleri ve kalıp ayırma yardımcılarını geniş bir yelpazede bulundurur.

MasterFinish'i özgün bir çözüm yapan nedir?

Çoğu kalıp ve kalıp astarlarına uygulandığında, bu eşsiz katkı maddeleri, prefabrik, ön gerilmeli ve yerinde dökülmüş betonun görünümünü betonun yüzeyinden kolay ayrılma sağlayarak iyileştirir. Verimi, kullanım kolaylığı ve ayırma etkinliğinden dolayı önemli oranda maliyet düşürürler. MasterFinish katkı maddeleri aynı zamanda iğne delikleri ve benzeri yüzey bozukluklarını kapatarak mükemmel bir yüzey görünümü sağlar.

MasterFinish - Kalıp ayırıcı teknolojisi çözümleri

 

MasterGlenium yüksek oranda su azaltıcı beton katkıları nasıl çalışır?

BASF MasterGlenium; betonun kıvam koruma, erken yaş mukavemeti ve durabilite gibi özelliklerini sağlamak için geliştirilmiş yüksek oranda su azaltıcı beton katkı ürünleriridir. Bu üstün nitelikli ürünler sayesinde beton, karışım oranları değiştirilerek uzak bölgelere taşınmak ya da sıcak/soğuk bölgelerde kullanılmak üzere optimize edilebilir.

MasterGlenium'u beton üretimi için eşşiz kılan özellikleri nelerdir?

MasterGlenium beton katkıları, rakipsiz teknolojisi ve uzmanlığı sayesinde betonda yüksek mukavemet, kolay pompalanabilirlik, düşük geçirimlilik, düşük büzülme oranı, kendi kendine yerleşebilme gibi özelliklerin istendiği alanlarda ön plana çıkar. İlk ve son mukavemetlerde yüksek performans gösterir, mükemmel beton yüzeylerinin oluşmasını sağlar.

Yeni nesil polimer teknolojisiyle üretilen MasterGlenium beton katkıları portföyü, pek çok özelleştirilmiş molekülden oluşturulmuştur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde dayanım ve estetik performanslarında üreticiler için eşsiz çözümler sunmaktadır.

Uyumlu katkılarla birlikte kullanılması, yüksek performans için son derece önemlidir.

MasterGlenium - Yüksek performanslı beton için çözümler

 

MasterKure kürleme malzemeleri nasıl çalışır?

MasterKure ürün ailesi nemi tutmak ve çimentonun hidratasyon potansiyelini arttırmak için taze beton üstüne koruyucu film oluşturan  kürleme ajanlarından oluşur.

MasterKure'ü özgün bir çözüm yapan nedir?

Beton elementinin içindeki nemi muhafaza ederek, MasterKure betonun tam hidratasyonuna yardımcı olmaktadır. Düzgün kürlenen beton ile genel olarak daha dayanıklı ve azalan rötre çatlakları ile tozsuz bir yüzey elde edilir.

Doğru katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterKure ürün ailesi, Master Builders Solutions teknik destek ekibi ile birlikte bulunmaktadır. Müşterilerimizi dinleyerek ve onlarla yakından çalışarak en verimli ve ekonomik beton üretiminde özel çözümleri geliştirip yeni ve heyecan verici ürünleri tanıtıyoruz.

MasterKure - Beton kürleme için çözümler

MasterLife nasıl çalışır?

MasterLife  ürün ailesi, büyük bir yelpazede aşınma, korozyon, alkali siliKa tepkimeleri, sülfat saldırısı ve rötre çatlamasından kaynaklanan bozulmalara karşı direnç sağlayan özellikleri içerir.

MasterLife'i özgün kılan nedir?

Seçilen ürüne bağlı olarak, MasterLife çözümleri betonda sert koşullara maruz kalmanın neden olduğu bozunmayı hafifletmede gerekli performansı sağlar. Elde edilen sonuç, uzun servis süreli dayanıklı beton karışımıdır.

Doğru katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterLife - Geliştirilmiş durabilite için çözümler

 

MasterMatrix nasıl çalışır?

MasterMatrix, beton üretiminde yüksek verimlilik ve kalıcılık sağlamak için betonun reolojik özelliklerini değiştirerek stabil ve kendinden yerleşen bir beton elde edilmesini sağlayan polimer bazlı bir üründür.

MasterMatrix neden benzersiz bir çözümdür?

Master Builders Solutions ürün grubundaki akışkanlaştırıcılarla beraber kullanıldığında betonda işlenebilirlik, ayrışmaya karşı direnç ve akışkanlık arasında doğru bir denge kurulmaısnı sağlayan reolojik özelliklerin kazanılmasını sağlar.

Doğru beton katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterMatrix -Taze betonun akış özelliklerinin kontrolünü sağlayan gelişmiş beton katkı teknolojisi çözümleri

 

MasterPozzolith nasıl çalışır?

MasterPozzolith ürün ailesi betonun performansını arttıran su azaltıcı katkı maddelerinden oluşur. Bu ürünler belirli kimya ve dozaja bağlı olarak suyu azaltabilir ve çökme özelliklerini istenen seviyelere getirmede etken olur. Elde edilen sonuç, standart uygulamalar için iyi bitiş özelliklerine sahip betondur.

MasterPozzolith'i müşteriler için özgün bir çözüm yapan nedir?

Su azaltıcı bu katkı maddeleri, su eklemeden veya betonun özelliklerini eksiltmeden çökmeyi ve işlenebilmeyi arttırıp, çökme korunurken mukavemeti arttırır. Elde edilen sonuç müteahhitler için daha kolay işlenebilir beton ve yüksek mukavemet gerektiren işlemlerde artan performanstır.

MasterPozzolith - Su azaltılmış beton için çözümler

 

MasterRheobuild nasıl çalışır?

MasterRheobuild katkı maddeleri, çimento taneciklerinin dağılımında sağladığı iyileştirme ile, düşük su/çimento oranında bile akışkan beton üretimine olanak verir. Özel formülasyonu sayesinde yüksek oranda su azaltıcı olmasının yanı sıra betonun kıvam ve işlenebilirlik özelliklerini de geliştirir. Bu teknoloji daha fazla akışkanlık ve mukavemet gerektiren beton karışımlarında kullanılabilir.

MasterRheobuild'i özgün bir çözüm yapan nedir?

MasterRheobuild ürünleri eşsiz su azaltıcı özellikleri sayesinde geçirimliliği düşük akışkan karışımların oluşturulmasına olanak verir. Düşük geçirimsizlik, su emilimini ve klor girişini azaltır. Elde edilen beton, kalıcı ve uzun ömürlüdür.

MasterRheobuild ürününün faydaları:

 •            İş gücünü azaltan kolay ve çabuk yerleşen kıvamı
 •            Durabiliteyi ve dayanımı arttıran düşük geçirimlilik
 •            Segregasyonu azaltan kolay işlenebilirlik

Uyumlu katkılarla birlikte kullanılması, yüksek performans için son derece önemlidir

MasterRheobuild - Orta ve yüksek dayanımlı beton üretiminde kullanılan beton katkı teknolojisi çözümleri

 

MasterSet nasıl Çalışır?

MasterSet ürün grubu beton üreticilerinin, projelerde gereken spesifikasyonlara göre betonun priz süresini ayarlamasını sağlar.

MasterSet'i özgün bir çözüm yapan nedir?

Seçilen ürüne bağlı olarak, priz hızlandırmayı veya geciktirmeyi arttıran ve aynı zamanda hidratasyonu kontrol eden MasterSet ürünleri, uzak mesafelere taşınacak betonun stabil kalmasını sağlar.

MasterSet ürün grubu aşağıdakilerden oluşur;

 • Priz geciktiriciler, daha düzenli ve öngörülebilir kalitede beton üretimi için beton yerleşme süresini uzatır.
 • Priz hızlandırıcılar, beton yerleşme süresini kısaltıp erken beton mukavemetini artırır ve son işleme özelliklerini iyileştirir.
 • Çimento hidratasyonunu kontrol ederek çökme kaybı ile mücadelede ekonomik bir alternatif sağlayan yenilikçi katkılarımız, beton üretiminde geri dönüşüme olanak sağlar.

Doğru katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

MasterSet - Betonun prizini kontrol eden beton katkı teknolojisi çözümleri

 

Master X-Seed nasıl çalışır?

BASF'in Master Builders Solutions markası altında, erkan yaşlarda beton sertleşmesini hızlandıran devrim niteliğindeki Master X-Seed ürün grubunu pazara sunuyoruz.

Master X-Seed neden benzersiz bir çözümdür?

Sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde, diğer performans özelliklerini etkilemeden betonun erken dayanımını iki katına çıkarırken üretim verimliliğini arttırır.Son dayanım özellikleri bu durumdan genellikle olumsuz etkilenmez.

Doğru beton katkı ortağına sahip olmak başarı için çok önemlidir.

Master X-Seed ürün grubu BASF'in Master Builders Solutions teknik destek ekibi ile pazara sunulur. Müşterilerimizi dinleyerek ve onlara yakın çalışarak yeni ürünlerimizi geliştirebiliyor ve beton üretimi için en verimli ve maliyet olarak en uygun çözümleri pazara sunabiliyoruz

Master X-Seed - Betonun erken dayanımını hızlandıran gelişmiş beton katkı teknolojisi çözümleri